Seznamte se s týmem profesionálů

Naši kolegové a experti

Každá investice potřebuje péči. Naším cílem je poskytovat dlouhodobě efektivní péči každé svěřené koruně. Odborníci v našem týmu se starají o to, aby se investice do dluhopisů vyplatila každému investorovi. Seznamte se s lidmi, kteří se budou starat o vaše peníze, zatímco vy můžete třeba cestovat.  

Stourac 2

JUDr. František Štourač

Právní garant

Majitel advokátní kanceláře a vedoucí širokého týmu schopných právníků. V oboru se pohybuje již od roku 2012. Profesionál, který se svým týmem pracuje na právní správnosti všech realizovaných příležitostí.
Slezacek-new

Mgr. Jiří Slezáček

Backoffice

Zkušenosti s vedením a chodem kanceláře sbíral dlouhá léta. Nyní efektivně zabezpečuje komunikaci s úřady, právníky a dbá na pečlivý chod a fungování zázemí společnosti. Je spojkou mezi klienty a vedením společnosti. 

Připojte se do našeho týmu

Hledáme profesionály i zapálené nováčky v oboru nemovitostního trhu. Můžete s námi začít spolupracovat na pozici naprostého nováčka nebo zkušeného profesionála v oboru.  

Právě hledáme

Náš obor není jednoduchý. Zahrnuje jak praktickou práci na nemovitostech tak i nastavování dlouhodobého financování. Uplatnění v našem týmu tedy najde řada profesionálů z různých oborů.  

Analytik trhu

Praha

Projektová manažer

Brno

Projektový manažer

Praha

Asistentka investic

Brno

Asistentka ředitele

Brno

Hlavní recepční

Brno

Chytře investujeme do nemovitostí

Vaše peníze společně s dalšími investory vložíme do nákupu pečlivě vybraných nemovitostí. Najdeme ji v České republice, kde hodnota realit neustále stoupá. Jsme tak schopni realizovat zhodnocení 8 % p.a.

Kontaktujte nás

Jsme vám kdykoli k dispozici. Nenechte své peníze spát, když mohou vydělávat. Díky několika letem zkušeností v oboru jsme schopni garantovat efektivitu našeho řešení. Zeptejte se nás na více informací. Rádi pomůžeme.