O nás

Bezpečná investice

Zabýváme se vydáváním dluhopisů. Finanční prostředky z dluhopisů následně využijeme pro nákup pečlivě vybrané nemovitosti v jedné z lokalit České republiky. Správným výběrem, posouzením a hledáním možností zhodnocení se staráme o to, abychom vám mohli nabídnout dluhopisy se stabilním zhodnocením – výnosem 8 % p.a.

Jsme čistě česká společnost s českými vlastníky. Navštívit nás můžete i osobně v našem sídle v budově AZ Tower v 17. podlaží, jak napovídá název společnosti. 

Finanční služby

Vznik APOS CONSULT s.r.o.

Na trhu se objevuje nová rodinná firma věnující se finančnímu poradenství (investice, úvěry, pojištění).

2009

Brno, Česká republika

Úvěry, nemovitosti

Vznik LENDERS, a.s.

Vznik proklientsky orientované firmy, věnující se nebankovním půjčkám a úvěrům se zástavou.

2016

Brno, Česká republika

Spolupráce

Propojení služeb

Společnost APOS CONSULT s.r.o. hledala pro své klienty zajímavé finanční zhodnocení a tak začala dlouhodobá spolupráce se společností LENDERS, a.s.

2017

AZ17 Invest

Založení akciové společnosti

Úspěšná spolupráce firem vede ke vzniku nové společnosti AZ17 invest a.s. a vydání první emise pětiletých dluhopisů.

2022

Brno, Česká republika

Kdo jsme

LENDERS a.s.

Ryze česká společnost působící na trhu poskytování nebankovních úvěrů. Společnost Lenders se zaměřuje zejména na půjčky podnikatelským subjektům. Špičkový produkt si zakládá na postavení zákazníka na první místo. Svou pro klientskou a individuální péčí o zákazníky posouvají službu na další úroveň.

APOS CONSULT s.r.o.

Rodinná firma zaměřující se na oblast finančního poradenství, se širokou škálou produktů, od základní práce s financemi, přes pojištění, až po investice. Společnost se zaměřuje jak na jednotlivce a rodiny, tak na podnikatele a firmy, a to vždy s individuálním přístupem a finančním plánem ušitým na míru.

AZ17 invest a.s.

Spojením dlouhodobých zkušeností dvou silných hráčů v oblasti financí - společností APOS CONSULT s.r.o. a LENDERS a.s. - vznikla akciová společnost AZ17 invest a.s., která propojila služby obou firem a nabízí dluhopisy se stabilním zhodnocením - výnosem 8 % p.a.

Máte zájem investovat?