Pro investory

Spolehlivost investice je naše priorita

Nemovitosti slouží jako bezpečné uložiště finančních prostředků. Proto vaše peníze investujeme do nákupu pečlivě vybraných nemovitostí, v lokalitě České republiky, kde lze očekávat zhodnocení a nárůst ceny nemovitosti.

 

První schůzka

Představení společnosti a obchodního modelu. Analýza vašich možností a finální rozhodnutí, zda budeme spolupracovat.

Rozhovor u kávy

Nákup dluhopisů

Společně procházíme a podepisujeme smluvní dokumenty, emisní podmínky, výplaty zhodnocení, návratnost peněz atd.

Dohodneme se

Zhodnocování vložených peněz

Vaše peníze pracují a vydělávají další peníze bez nutnosti vašich dalších kroků. Probíhá zhodnocování vašich peněz společností v rámci portfolia společnosti.

Dluhopisy pracují

Každoroční výplata zhodnocení

Informujeme vás o termínu a množství pravidelně vyplácených peněz včetně informace o zdanění. Samozřejmě vás také informujeme o vývoji firemního portfolia.

První peníze

Konec platnosti dluhopisu

Dochází k výplatě vámi vložených financí včetně posledního zhodnocení. Firma nabízí možnost i nadále své finance zhodnocovat a necháváme tak na vás, jakým způsobem se rozhodnete, zda zůstanete či si je všechny necháte vyplatit.

Hlavní finanční obnos

První schůzka

V klidu se setkáme a představíme vám společnost i obchodní model, se kterým pracujeme. Společně se podíváme na vaše možnosti a zanalyzujeme, jaká řešení se nabízí. Na základě analýzy můžete provést finální rozhodnutí, které je samozřejmě na vás. Naším cílem je abychom efektivně zhodnotili vaše aktuálně volné prostředky, které leží na běžném nebo spořícím účtu.

Nákup dluhopisů

Projdeme si společně všechny smluvní dokumenty, vysvětlíme si emisní podmínky, způsob vyplácení a zhodnocení peněz. Následně vaše finanční prostředky využijeme pro nákup dluhopisů naší firmy. Díky získanému kapitálu od vás i dalších investorů je naše firma schopna realizovat investiční záměr v oblasti nemovitostního trhu. Vaše peníze jsou tak efektivně a stabilně zhodnocovány formou nákupů, rekonstrukcí nebo i menších developerských projektů.

Zhodnocování peněz

Před samotnou investicí pečlivě zvažujeme nákup nemovitostí ve vybraných lokalitách v České republice. Nemovitosti si vždy osobně prohlédneme, zpracujeme odhady tržní hodnoty nemovitosti, možnosti dalšího prodeje či pronájmu, zhodnocení rekonstrukcí, případně výstavbou nebo realizací menšího developerského projektu. Následně dochází k samotné investici. Vlastníkem nemovitostí či poskytnutých úvěrů se zajištěním do nemovitosti je vždy společnost AZ17 invest.

Po celou dobu realizace, tedy vlastnění nemovitosti či pohledávky, aktivně nemovitosti spravujeme a řešíme jejich využití. V čase tak dochází ke zhodnocování vašich finančních prostředků společností, v rámci portfolia společnosti.

Každoroční výplata zhodnocení

Dle stanovených termínů probíhá vyplacení zhodnocení o kterém vás informujeme e-mailem. Mimo jiné vám sdělíme, kdy máte peníze očekávat i jak se v čase vyvíjí aktuální firemní portfolio. O daň z přijatých peněz se nestaráte, tu za vás vyřešíme my. 

Konec platnosti dluhopisu

Platnost dluhopisů končí a tak přichází moment vyplacení vašich vložených financí, včetně posledního zhodnocení. Pokud s financemi v danou chvíli nemáte žádné plány a chcete, aby se nadále zhodnocovaly, můžete je s námi bezstarostně převést z jedné investice do druhé a nechat je i nadále pracovat. 

Spočítejte si

Chci vědět více

Zaujala vás možnost investovat do nemovitostí, ale než se rozhodnete, chcete si zjistit více informací? Výborně, tak to má být. Připravili jsme pro Vás podrobné informace o tom kdo jsme, jak to funguje a bez čeho se neobejdete.

Emisní podmínky

PĚTILETÝ DLUHOPIS III. AZ17 INVEST A.S.

Kontaktujte nás

Jsme vám kdykoli k dispozici. Nenechte své peníze spát, když můžou vydělávat. Díky několika letem zkušeností v oboru jsme schopni garantovat efektivitu našeho řešení. Zeptejte se nás na více informací. Rádi pomůžeme.